Webinarium SEA-EU i plany na rzecz równości płci

calendar_month
location_on
Organizator wydarzenia:
SEA-EU
Dodane przez ewitkowska - pon., 20/09/2021 - 10:04
Plakat wydarzenia

UG organizuje webinarium na temat planów i inicjatyw dotyczących równości płci na uczelni. Jak równość płci jest budowana i utrzymywana w środowisku akademickim? Odpowiedzi na te i inne pytania można będzie poznać podczas spotkania online, otwartego dla wszystkich zainteresowanych, które odbędzie się 14 października 2021 r.

W czasie spotkania zaplanowano panel dyskusyjny ekspertów SEA-EU pt. Wdrażanie Planów Równości Płci w środowisku akademickim, gdzie przedstawiciele wszystkich uniwersytetów partnerskich SEA-EU, którzy koordynują wdrażanie planu równości płci (GEP), porozmawiają o swoich doświadczeniach i podzielą się swoją wiedzą. Dyskusja będzie moderowana przez zespół UG, który koordynuje wdrażanie Planu Równości Płci.

Spotkanie, zaplanowane na 14 października (w godzinach 14.30-16.00 czasu środkowoeuropejskiego), będzie prowadzone w języku angielskim. Będzie też nagrywane i zostanie umieszczone na stronach internetowych SEA-EU.

Będzie ono otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Link do rejestracji