Kawiarenka Tutorów

Organizator wydarzenia:
Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu UG
Dodane przez mnieczuja - pon., 07/11/2022 - 09:11

Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu zaprasza do "Kawiarenki Tutorów" czyli na cykl spotkań przy kawie i słodkim poczęstunku dla chętnych tutorów wszystkich wydziałów naszego Uniwersytetu.

Spotkania będą się odbywały zawsze w w godzinach 16:00-19:00 siedzibie Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu UG (budynek Biblioteki Ekonomicznej w Sopocie) raz w miesiącu, w czwartki:

• 10 listopada 2022 r.
  • 15 grudnia 2022 r.
  • 26 stycznia 2023 r.
  • 9 marca 2023 r.
  • 13 kwietnia 2023 r.
  • 25 maja 2023 r.

- Na spotkaniach będziemy proponować tematyczne dyskusje lub mini-warsztaty merytoryczne, co do których ustalimy wspólnie ich wątki, formę oraz liderów danego spotkania - informuje Monika Bębenek z Centrum. -  Przede wszystkim jednak zapraszamy do integracji towarzyskiej, wymiany doświadczeń dydaktycznych i tutorskich, koleżeńskiego wsparcia i rozwijania oraz wzmacniania środowiska tutorów UG.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o uzupełnienie formularza: https://forms.office.com/r/vZ59N8PfT0