"Porozmawiajmy o historii... polskiego rocka z Markiem Piekarczykiem"

calendar_month
location_on
Sala Teatralna im. Prof. Jerzego Limona, Budynek Neofilologii UG, ul. Wita Stwosza 51, Kampus Oliwa, 80-312 Gdańsk
Organizator wydarzenia:
Rada Samorządu Studentów Wydziału Historycznego
Dodane przez mjakubowski - śr., 16/11/2022 - 13:57

To również świetny moment, by posłuchać utworów patriotycznych w Jego wykonaniu przy akompaniamencie gitary i cajonu.

"Porozmawiajmy o historii... polskiego rocka z Markiem Piekarczykiem" to wydarzenie organizowane przez Radę Samorządu Studentów Wydziału Historycznego UG we współpracy z Parlamentem Studentów i Radami Samorządu Studentów: Wydziału Nauk Społecznych, Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Prawa i Administracji, stworzone przy wsparciu władz UG i dziekanów naszych wydziałów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Uniwersytetu Gdańskiego.

Do zobaczenia!

Plan wydarzenia

17:00 - spotkanie dot. historii polskiego rocka, a także życia i różnorodnych doświadczeń artysty

18:00 - koncert patriotyczny w wykonaniu Marka Piekarczyka