XII Noc Biologów na UG

calendar_month
-
location_on
Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego
Organizator wydarzenia:
WB UG
Image
Dodane przez ewitkowska - pon., 21/11/2022 - 09:05
grafika

W imieniu 204 biologów, którzy przygotowali dla Państwa interesujące wydarzenia, serdecznie zapraszamy na Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, na XII Noc Biologów, by naukowo i szczęśliwie spędzić styczniowy piątek – 13.I.2023 r.

Tegoroczny temat przewodni brzmi: "Woda - źródło życia - teraźniejszość i przyszłość". Chęć współtworzenia wydarzenia zgłosiło ponad 200 biologów Wydziału Biologii UG, którzy będą opowiadać o swoich badaniach i pasjach, odkrywać tajemnice laboratoriów i hodowli, pokazywać to, co wydaje się niewidoczne oraz wyjaśniać to, co na co dzień jest zagadką.

Studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Biologii UG oraz pracownicy Gdańskiego ZOO przygotowali dla Państwa 54 tematy z dziedziny biologii, które zaprezentują na 73 imprezach stacjonarnych oraz siedmiu wykładach online. Matematycznie podsumowując, to w ciągu jednej Nocy Biologów, w różnych punktach naszego pięknego Wydziału przeprowadzonych zostanie ponad 170 godzin lekcyjnych! Niewiarygodne? Jak będzie już dostępny program, zapraszamy do liczenia ;-).

Więcej informacji: http://www.nocbiologow.pl/noc/index.php

Wykaz i opis tematów zajęć można pobrać w zakładce „do pobrania”. Od 28 grudnia dostępny będzie szczegółowy plan zajęć i wtedy zapraszamy do dokonywania wymaganych rezerwacji.

Do zobaczenia 13 stycznia 2023 roku!