Otwarte Wykłady Ekonomiczne

calendar_month
-
location_on
online
Organizator wydarzenia:
WE
Image
Dodane przez ewitkowska - pon., 13/02/2023 - 11:44

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza wszystkich uczniów szkół, nauczycieli i innych chętnych do wzięcia udziału w cyklicznych Otwartych Wykładach Ekonomicznych w roku akademickim 2022/2023. Pierwszy wykład w VI edycji już 21 lutego 2023 r. o godz. 17.30.

Cykl spotkań z ekonomią ma służyć pogłębianiu wiedzy w zakresie ekonomii i różnych problemów, które są opisywane i rozwiązywane w ramach nauk ekonomicznych.

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
  • Wykłady dotyczą zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.

Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się na Otwarte Wykłady Ekonomiczne na WE UG.

Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl

tel. 58 523-12-21

Link do strony Otwartych Wykładów Ekonomicznych: Otwarte Wykłady Ekonomiczne WE UG