XXI Konferencja Naukowa z cyklu Zarządzanie Wartością

calendar_month
-
location_on
Gdynia oraz Karlskrona
Organizator wydarzenia:
Katedra Strategicznego Rozwoju, Katedra Bankowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Image
Dodane przez ewitkowska - wt., 16/05/2023 - 12:06
grafika

W dniach 7-9.10.2023 odbędzie się XXI-ta edycja Konferencji z cyklu: „ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ”. Zapraszamy.

Od ponad dwóch dekad Konferencja organizowana jest przez Katedrę Strategicznego Rozwoju oraz Katedrę Bankowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, a także Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Podobnie jak w latach ubiegłych lądowa część konferencji kontynuowana będzie podczas rejsu promem do Szwecji.

Uczestnikami naszych debat naukowych są zawsze wybitni przedstawiciele świata nauki, przedsiębiorcy, a także osoby pełniące funkcje w jednostkach administracji centralnej i samorządowej. Tegoroczna

Konferencja skupiona będzie wokół problematyki multiplikatywności, a zatem wielości kryzysów, jakich obecnie doświadczamy. Faza cyklu koniunkturalnego, w jakiej się obecnie znajdujemy jest nie tylko ważna z gospodarczej, regulacyjnej oraz społecznej strony, ale także otwiera horyzonty dla wielowymiarowej debaty naukowej. Dlatego też naszym uczestnikom proponujemy udział w Konferencji, sugerując wystąpienia i publikacje w następujących obszarach badawczych:

1) zielona gospodarka i zrównoważony rozwój;

2) odbudowa i kreacja zaufania w gospodarce i społeczeństwie;

3) innowacyjna gospodarka i społeczeństwo oraz przedsiębiorstwo;

4) innowacyjne metody badań naukowych i nowe kompetencje.

Liczymy, że sprawdzona dotychczas formuła wyjątkowych debat naukowych, realizowanych podczas promowego rejsu do Szwecji, spotka się z Państwa zainteresowaniem i aprobatą. Zachęcamy już dziś do rejestracji i uczestnictwa w tym wyjątkowym projekcie.

Link do rejestracji: https://wzr.ug.edu.pl/zarzadzanie-wartoscia/index.php?str=1298

Link do Facebooka: https://www.facebook.com/konferencjapromowa

Załączniki
Załącznik Rozmiar
Informator 9.41 MB