„Wspólnie dla klimatu”. Pomorskie Eko Forum

calendar_month
-
location_on
Amberexpo
Organizator wydarzenia:
Województwo pomorskie, Miasto Gdańsk oraz Związek Miast i Gmin Morskich
Image
Dodane przez ewitkowska - pon., 09/18/2023 - 09:03

Pomorskie Eko Forum to wydarzenie, które od 7 lat wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju ochrony środowiska. To największa debata środowiskowa na Pomorzu!

Intensywność zmian, jakie zachodzą w ustawodawstwie, generuje potrzebę spotkań branżowych w regionie z udziałem przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz biznesu. Celem Eko Forum jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy wszystkimi podmiotami działającymi w sektorze ochrony środowiska na Pomorzu. Zapewniając dostęp do wiedzy i informacji, umożliwiamy szybsze wdrażanie najnowszych rozwiązań służących poprawie jakości środowiska naturalnego.

Pomorskie Eko Forum to rozmowy, wymiana doświadczeń, prezentacja dobrych praktyk, usług i rozwiązań technologicznych sprzyjających ochronie środowiska oraz spotkania przedstawicieli administracji samorządowej z ekspertami środowiskowymi.

W tym roku Pomorskie Eko Forum odbywa się w ramach idei „Wspólnie dla klimatu” razem z Pomorskim Forum Solidarności Klimatycznej i Gdańskim Forum Zmian Klimatu w dniach 28-29 września 2023.

Pomorskie Eko Forum 2023 odbędzie się 29 września 2023 r. w Amberexpo w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału i współpracy!

Więcej informacji: https://ekoforum.pomorskie.pl/