Otwarte Wykłady Ekonomiczne 2023/2024

calendar_month
-
location_on
Online
Organizator wydarzenia:
WE UG
Image
Dodane przez ewitkowska - pt., 06/10/2023 - 10:57

Wraz z początkiem nowego roku akademickiego rusza VII edycja Otwartych Wykładów Ekonomicznych w formule online. Jeśli interesuje Cię ekonomia i chciał(a)byś pogłębić swoją wiedzę z tego zakresu, skorzystaj z okazji i zapisz się na pierwszy wykład tej serii pt. „Rewolucja XXI wieku, czyli jak AI zmienia oblicze nauki i biznesu”.

Wykłady odbywają się co dwa tygodnie, w wybrane wtorki w godzinach 17.30-19.00

Daty prelekcji w semestrze zimowym to: 05 i 19.12.2023 oraz 16.01.2024 r. Odbyły się już wykłady 10 i 24 października 2023

 

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
  • Wykłady dotyczą zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.

 

Informacje w sprawie udziału w Otwartych Wykładach Ekonomicznych można uzyskać pod adresem mailowymekonomia@ug.edu.pl

Więcej o Otwartych Wykładach Ekonomicznych także na stronach:

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego OWE

Facebook Otwarte Wykłady Ekonomiczne