MISTRZOSTWA AZS UG W SZACHACH ONLINE

Dodane przez jbereszczynska - czw., 01/14/2021 - 09:19
Data wydarzenia:
-
Miejsce wydarzenia:
Wydarzenie online
Organizator wydarzenia:
AZS UG

Studenci, doktoranci oraz pracownicy mogą wziąć udział w Turnieju Szachowym w systemie szwajcarskim w ramach Mistrzostw AZS UG w trybie online. Turniej odbędzie się na platformie Lichess.org w sobotę 16 stycznia  w godzinach 19.00-22.00.

Do wzięcia udziału w turnieju niezbędne jest założenie konto na stronie https://lichess.org/ oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego do turnieju.

Do piątku 15 stycznia (godz. 10.00.) zgłoszeni uczestnicy otrzymają e-mail z instrukcją, jak dołączyć do klubu, poprzez który odbędzie się turniej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 stycznia, godz. 19.00. Do turnieju, który zostanie rozegrany w systemie szwajcarskim, mogą przystąpić studenci, doktoranci oraz pracownicy UG. Każdy zawodnik rozegra 9 partii, a każda z nich zostanie rozgrana z czasem 5min. Plus 3 sekundy. Gracze w czasie partii dobierani będą poprzez podobne wartości rankingów oraz poprzez podobne liczby zdobywanych punktów. Brak udziału w danej partii skutkuje jej przegraniem. Dla zwycięzców organizatorzy przewidują nagrody.

Informacje na Facebooku