Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie Wentyl_EDU!
Dołącz 5 lutego 2025 do wydarzenia, które stanie się przestrzenią dialogu między środowiskiem akademickim a biznesem. Wentyl_EDU to pierwszy krok w ramach nowej serii spotkań mających na celu wspieranie innowacji, budowanie wspólnej przyszłości oraz silniejsze integrowanie naszego regionu. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję:
- Wysłuchać panelu dyskusyjnego, w którym wezmą udział:
- Aleksandra Stenke – Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego,
- Bogumiła Szymendera – Unia Studentów FarU,
- Jakub Pszczoła – Cognizant, ABSL.
- Wziąć udział w warsztatach, które pomogą nam zidentyfikować kluczowe wyzwania i szanse dla współpracy uczelni i biznesu.
- Skorzystać z sesji networkingowej, by nawiązać wartościowe kontakty i budować mosty między światem nauki a gospodarką.
Zapraszamy wszystkich, którym zależy na rozwoju współpracy uczelni i biznesu – przedstawicieli środowisk akademickich, przedsiębiorców oraz studentów.
Data: 5 lutego 2025 r.
Miejsce: Welcome Centre, Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego
Zarejestruj się już dziś: https://wentyl-edu.gr8.com
Niech to spotkanie stanie się inspiracją do wspólnego działania na rzecz rozwoju Pomorza!