Aktywna sportowa wiosna na UG. Ćwicz razem z nami!

a

Ćwiczenia wzmacniające, nordic walking, a może joga? Zadbaj o lepszą kondycję i dobre samopoczucie - dołącz do wspólnych ćwiczeń na świeżym powietrzu na kampusie Uniwersytetu Gdańskiego.

Pracownicy Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG zachęcają do dołączenia na cykliczne, darmowe zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Masz ochotę na stretching, trening wzmacniający, a może na jogę? Po prostu przyjdź i dołącz do nas!

Zajęcia są bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Zachęcamy nie tylko studentów, ale i mieszkańców Gdańska, aby ćwiczyli razem z nami. Co będzie potrzebne? Zabierzcie ze sobą tylko karimatę do ćwiczeń, wygodny strój i dobry humor!

Zaczynamy już od poniedziałku 15 maja o godz. 12:30 treningiem wzmacniającym z Anną Soszyńską. Miejsce zbiórki – Kampus UG, trawnik przy Bibliotece - koło napisu „I love UG”.

Zajęcia odbywają się według grafiku:

• poniedziałek 12:30 - 13:30- Trening wzmacniający - Anna Soszyńska

terminy: 15,22,29 maja, 5 i 12 czerwca

• środa 9:30 - 10:30 – nordic walking - Agnieszka Heimrath

terminy: 17, 24, 31 maja i 7, 14 czerwca

• piątek 9:00 – 10.00 – joga - Katarzyna Wyborska

19, 26 maja, 2, 16 czerwca

Miejsce zbiórki:

Kampus UG w Oliwie, trawnik przy Bibliotece – koło napisu „I love UG”.

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG