Akademia Filmu Dokumentalnego – trwają zapisy

fot.

Światowe kino dokumentalne połączone z wykładami, spotkaniami i rozmowami – do 10 października trwają zapisy na Akademię Filmu Dokumentalnego. W wydarzeniu może uczestniczyć każda chętna osoba, również spoza Uniwersytetu Gdańskiego. Studenci mają szansę uzyskać poprzez udział w zajęciach zaliczenie przedmiotu wydziałowego, fakultatywnego lub ogólnouniwersyteckiego.

Studentki, studenci i wszyscy miłośnicy dokumentów mogą zapisać się na kolejny semestr Akademii Filmu Dokumentalnego! Seanse najlepszych dokumentów połączone z prelekcjami i dyskusjami z udziałem wykładowców uniwersyteckich, specjalistów i twórców filmowych startują 10 października w Centrum Filmowym UG.

W programie m.in.: „Apolonia, Apolonia” (reż. Lea Glob, 2022), „A wrony są białe” (reż. Ahsen Nadeem, 2022), czy „Kraina miodu” (reż. Ljubomir Stefanov, Tamara Kotevska, 2018).

Każda osoba uczęszczająca regularnie na zajęcia otrzyma certyfikat ukończenia Akademii Filmu Dokumentalnego Docs Against Gravity.

Zajęcia rozpoczynają się 10 października 2023 (wtorek) o godz.17:00.

Miejsce zajęć: Centrum Filmowe UG im. Andrzeja Wajdy (Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53).

Zapisy prowadzone są przez Portal Studenta od 11 września (godz. 10.00) do 15 września (godz. 23.00) lub do 10 października mailowo na adres: przemek@againstgravity.pl

Więcej informacji na FB

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG