JohnnyBros sponsorem zespołu siatkówki AZS UG

fot.

Firma JohnnyBros została tytularnym sponsorem zespołu AZS Uniwersytet Gdański, który uczestniczy w rozgrywkach II Ligi Siatkówki Kobiet. Umowę sponsorską podpisali Rektor UG prof. dr hab. Piotr Stepnowski i CEO JohnnyBros Julian Pawlukiewicz.

Podczas podpisywania umowy obecni byli również: Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia  dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG, Prezes AZS UG Piotr Walczak, Prezes UKS Akademia Siatkówki  Adam Miotk oraz siatkarka AZS Uniwersytet Gdański Natalia Skrzypkowska.

- Podpisanie tej umowy to kolejny krok w rozwoju siatkówki na Uniwersytecie Gdańskim.  Jest to kontynuacja działań, których początkiem było podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Uniwersytetem Gdańskim, AZS i UKS Akademia Siatkówki Gdańsk w 2021 roku. Cieszę się, że wspólne działania z UKS przynoszą efekty sportowe i organizacyjne. Od 2021 r. siatkarki AZS UG zdobyły już medale AMP, Akademicki Młodzieżowy Puchar Polski i z sukcesami występują w II lidze. Wierzę, że z silnym partnerem, takim jak firma JohnnyBros, z nadzieją możemy patrzeć na dalszy rozwój sportu na Uniwersytecie Gdańskim - mówi Prezes AZS UG Piotr Walczak.

- Jesteśmy przekonani, że podpisanie umowy przyczyni się nie tylko do wsparcia trójmiejskiego sportu, ale także do zacieśnienia współpracy pomiędzy JohnnyBros a środowiskiem akademickim Uniwersytetu Gdańskiego. Drużynie życzymy wielu sukcesów i samych pierwszych miejsc w tabelach, a Was tradycyjnie zachęcamy do trzymania kciuków za gdański sport - napisali przedstawiciele nowego partnera.

Poznaj nowego partnera: JohnnyBros:  https://johnnybros.com/

Piotr Walczak, AZS UG/Oprac. Zespół Prasowy