Turniej Szachowy online

plakat wydarzenia

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG wychodzi naprzeciw pandemicznej rzeczywistości i zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Szachowym, który odbędzie się w formie zdalnej.

Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia 2021 roku o godzinie 18:30. Jedynym warunkiem uczestnictwa w Turnieju jest posiadanie konta na platformie chess.com. Turniej rozgrywany będzie systemem Szwajcarskim, a czas na zawodnika wyniesie 10’ + 0 sek.

Link do zapisów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jak informują przedstawiciele Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG, dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Wszelkie pytania należy kierować na adres kacper.wisniewski@ug.edu.pl

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG jest ogólnouniwersytecką, pozawydziałową jednostką organizacyjną Uniwersytetu Gdańskiego, powołaną w celu wspierania i koordynacji działalności studenckiej i doktoranckiej.

Zespół Prasowy UG