Drugie spotkanie w ramach cyklu Sunday Sessions – Swedish Edition

plakat wydarzenia

Centrum Języków Obcych UG zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Sunday Sessions – Swedish Edition. To nowy projekt adresowany do studentów oraz pasjonatów Skandynawii.

Cykl spotkań online jest otwarty dla studentów oraz pasjonatów Skandynawii, popularyzujący głównie kulturę skandynawską. - Tematami poruszanymi będą m.in. zagadnienia związane z kulturą, architekturą, językiem oraz mediami Skandynawii z głównym naciskiem na Szwecję -mówi Weronika Metlenga, lektor CJO UG i pomysłodawczyni projektu.

Podczas drugiego z cyklu spotkania dowiemy się między innymi co świętują Szwedzi oraz wybierzemy się w kulturową podróż przez szwedzki kalendarz. Wydarzenie poprowadzi Anna Kalwasińska.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 18 kwietnia w godzinach 11:30-13:00 w formule online za pośrednictwem platformy MS Teams.

Link do spotkania

Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG