Trzecie spotkanie w ramach cyklu Sunday Sessions – Swedish Edition

plakat wydarzenia

Centrum Języków Obcych UG zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Sunday Sessions – Swedish Edition. To projekt adresowany do studentów oraz pasjonatów Skandynawii.

Jeżeli zastanawiacie się jak wyglądają studia w Szwecji oraz co warto o nich wiedzieć, zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu Sunday Sessions – Swedish Edition. Będzie to również świetna okazja do podszkolenia swoich umiejętności językowych – spotkanie będzie prowadzone w trzech językach: polskim, szwedzkim oraz angielskim.

Cykl spotkań online jest otwarty dla studentów oraz pasjonatów Skandynawii, popularyzujący głównie kulturę skandynawską. - Tematami poruszanymi będą m.in. zagadnienia związane z kulturą, architekturą, językiem oraz mediami Skandynawii z głównym naciskiem na Szwecję -mówi Weronika Metlenga, lektor CJO UG i pomysłodawczyni projektu.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16 maja 2021 roku o godzinie 11:30 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Link do spotkania

Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG