Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania Online już 26 maja

Plakat wydarzenia

Jesteś tegorocznym maturzystą i zastanawiasz się jaki kierunek studiów wybrać? A może skończyłeś studia I stopnia i chciałbyś rozpocząć studia magisterskie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego podczas Dni Otwartych WZ, które odbędą się online w środę, 26 maja.

Już o godz.  9.00 rozpocznie się wirtualna wycieczka po Wydziale Zarządzania, podczas której:

• nasi studenci oprowadzą Cię po całym Wydziale,
  • nasi wykładowcy opowiedzą czego się u nas nauczysz i jakie umiejętności zdobędziesz po studiach na WZR,
  • studenci różnych kierunków opowiedzą gdzie możesz wyjechać na studia w ramach zagranicznej wymiany Erasmus,
  • nasi absolwenci powiedzą co robią po studiach,
  • pokażemy Ci jak uczymy się on-line a jak stacjonarnie,
  • Co robimy jak mamy wolne?

Masz pytania? Jeśli tak, zapraszamy na spotkanie live „Kto pyta nie błądzi”!, O&A z Prodziekanami,

na temat rekrutacji oraz studiowania na Wydziale Zarządzania. Live odbędzie się o godz. 12.00 na platformie Ms Teams. (link zostanie udostępniony na naszej stronie oraz FB WZR).

Zapraszamy także na otwarte mini-wykłady. Sprawdź jak to u nas wygląda. Poniżej dokładny harmonogram:

• 10.00 „Sukces w biznesie – co ze strategią?” dr Wojciech Machel
  • 11.00 „Sztuczna Inteligencja w dobie Big Data” dr hab. Krzysztof Najman, prof. UG
  • 13.30 ,,Behavioral finance: Micro versus Macro” dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • 16.00 ,,Poznaj Design Thinking metodą Google i rozpocznij przygodę z myśleniem projektowym!” Hubert Kołcz (KN Expert)

Wykłady odbędą się na Ms Teams. Linki zostaną podane w 26 maja na stronie oraz FB Wydziału Zarzadzania UG.

Do zobaczenia podczas Dnia Otwartego Online!

Dołącz do wydarzenia na naszym FB!

Rekrutacja na studia – informacje:

EMW/Zespół Prasowy UG