Ostatnie miejsca na szkolenie z MS Teams

komputer

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Gdańskiego na jednodniowe szkolenie z funkcjonalności platformy MS Teams. Szkolenie zostało w całości sfinansowane ze środków projektu ProUG.

Szkolenie z MS Teams pozwala zostać zaawansowanym użytkownikiem platformy oraz uczy pracy zdalnej, kooperacji w zespołach, współtworzenia i dzielenia treści - umiejętności, które stają się kluczowe w wielu obszarach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Uczestnicy szkolenia nabędą kompetencje przydatne między innymi podczas przygotowywania pracy dyplomowej.

Szkolenie jest darmowe dla studentów (w całości finansowane ze środków projektu ProUG) i obejmuje szerszy zakres wiedzy i umiejętności niż standardowe szkolenia tego typu dostępne na rynku.

 Szkolenie jest jednodniowe i będzie trwało od 9:00 do ok. 16:00. Po zapisaniu się zostaną Państwo dołączeni do zespołu na wybrany dzień - proszę sprawdzać pocztę i Teams. Gdyby zgłoszeń na dany termin było zbyt mało, grupa nie zostanie utworzona. Będziemy o takiej sytuacji informować i ewentualnie prosić o powtórne wypełnienie zgłoszenia i wybranie innych terminów.

Certyfikaty będą dostępne najprawdopodobniej w lipcu i zostaną rozesłane do dziekanatów.

Zapisy: https://forms.office.com/r/NF8YTuJEuM

 

oprac. Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG