Zadbaj o swoją przyszłość zawodową w wakacje

plakat

Macie wątpliwości, pytania dotyczące ścieżki zawodowej? Chcecie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Szukacie praktyk, stażu, pracy? Biuro Karier UG zaprasza wszystkich studentów do skorzystania z udziału w Projekcie ProUG.

 

W ramach Projektu ProUG, studenci wszystkich kierunków, zarówno studiów licencjackich i magisterskich kierunków stacjonarnych i niestacjonarnych, mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym. Tematyka spotkań jest różnorodna, tak jak różnorodni są jej uczestnicy.

Szczególnie zapraszamy Was gdy:

- potrzebujecie informacji na temat ofert pracy lub potencjalnych pracodawców,

- zależy Wam na udoskonaleniu dokumentów aplikacyjnych,

- spodziewacie się rozmów kwalifikacyjnych,

- chcecie zweryfikować swoje pomysły na zawodową przyszłość lub szukacie inspiracji, by zacząć działać.

Na chętnych czekają również testy online, które są doskonałą okazją, by sprawdzić wybrane umiejętności. Rezultat testu może stanowić punkt wyjścia do rozmowy o przyszłości zawodowej. Wynik testu zostanie omówiony wyłącznie z osobą, której on dotyczy, a pisemny raport trafi tylko do jej rąk własnych.

Na wszystkich, którzy czują potrzebę pracy nad swoim rozwojem osobistym i zawodowym czeka możliwość skorzystania z indywidualnych spotkań online z coachem.

Wsparcie prowadzone przez Biuro Karier jest dla studentów UG całkowicie bezpłatne. Spotkania i konsultacje realizowane będą za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Szerszy opis oferty: https://biuro-karier.ug.edu.pl/biuro_karier_online

Więcej o Projekcie ProUG: https://proug.ug.edu.pl/  

Formularze zgłoszeniowe: https://proug.ug.edu.pl/informacje-dla-kandydatow/

Więcej informacji można uzyskać: email: doradca.zawodowy@ug.edu.pl, tel. 58 523 33 78

oprac. Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG