Triki w Excelu - bezpłatny webinar dla studentów

Zdjęcie poglądowe

Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza studentów na bezpłatny webinar, podczas którego przedstawione zostaną typowe zadania pojawiające się na rozmowach kwalifikacyjnych. Dowiecie się, jak je rozwiązać, poznacie najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu oraz usłyszycie, do czego można wykorzystywać Excela i gdzie nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu.

Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Wiele firm wykorzystuje go w swojej pracy. Niestety często bywa używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż pozwala na usprawnienie pracy, co wiąże się z oszczędnością czasu. Jest również bardzo ważnym atutem na rozmowie rekrutacyjnej, stażu czy praktykach.

Pierwsze z cyklu spotkanie odbędzie się już 12 października br., w godz. 18:00-19:30. Warsztat pt. „Triki w Excelu: case’y rozmów kwalifikacyjnych|poziom podstawowy” poprowadzi Przemysław Kusztelak - koordynator kursów z MS Excel i VBA w firmie LabMasters, pracownik Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz ekspert z zastosowań pakietów biurowych w przedsiębiorstwach, który specjalizuje się w zastosowaniach Excela dotyczących narzędzi analitycznych opartych na języku VBA.

Link do zapisów

Na webinarze przedstawione zostaną typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Zobaczysz, jak je rozwiązać, poznasz najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu i dowiesz się, do czego można wykorzystywać Excela i gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu.

Organizatorami wydarzenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego, Biuro Karier Politechniki Gdańskiej, Stowarzyszenie Cognitis oraz LabMasters,

Więcej informacji na str. Biura Karier UG

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG