Skonsultuj CV przy kawie z pracownikami Biura Karier UG

Plakat wydarzenia

Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego rozpoczyna cykl spotkań ze studentami. W pierwszej kolejności pracownicy BK odwiedzą Wydział Ekonomiczny i Wydział Zarządza UG. - Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań, poznania naszej oferty. Mamy dla Was nie tylko ciekawe propozycje staży i praktyk, ale przede wszystkim zespół doradców zawodowych, gotowych do pomocy w planowaniu ścieżki rozwoju zawodowego i zdobywaniu doświadczenia niezbędnego do stawiania pierwszych kroków na rynku pracy -  mówi Aleksandra Stenke, kierownik BK UG.

W czasie studiów warto zdobywać pierwsze doświadczenia na rynku pracy i sukcesywnie wzbogacać o nie swoje CV. Studentom Uniwersytetu Gdańskiego pomoże w tym Biuro Karier, którego siedziba mieści się przy ul. Bażyńskiego 1a (Stary Rektorat).

Jeśli jesteś studentem i chciał(a)byś poznać ofertę BK, będzie ku temu doskonała okazja. Już 26 października stoisko BK pojawi się w budynku Wydziału Ekonomicznego UG, a następnego dnia, 27 października, na Wydziale Zarządzania. Organizatorzy, w godz. od 10 do 14 zapraszają do rozmów przy kawie, którą zapewni firma PwC Polska.

- Zapraszamy do skonsultowania swojego CV, poznania oferty Biura Karier dla studentów, jak i zapisania się na doradztwo zawodowe i coaching lub na wybrane szkolenie z zarządzania karierą w ramach projektu ProUG - mówi Aleksandra Stenke, kierownik BK UG.

W kolejnych miesiącach BK odwiedzi pozostałe wydziały UG. A aktualne informacje o wydarzeniu będą umieszczane na FB jednostki.

Elżbieta Michalak-Witkowska/Zespół Prasowy UG