Zapisy na kolejną dawkę szczepionki

Szanowni Państwo 

w dniu 8.11.2021 roku rozpoczynamy zapisy osób chętnych do zaszczepienia kolejną dawką szczepionki przeciwko COVID-19. Zgłaszanie chęci zaszczepienia się odbywa się za pośrednictwem strony internetowej szczepienia.ug.edu.pl. Po jej uruchomieniu istnieje możliwość wyboru daty oraz godziny szczepienia. Za pośrednictwem strony internetowej możecie Państwo także dokonać zmiany terminu oraz zrezygnować ze szczepienia. W przypadku problemów ze zgłoszeniem/zmianą terminu wspierać Państwa będą pracownicy Biura Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia pod nr. telefonu 58 523 24 38. 

Szczepienia będą dokonywane w Mobilnym Punkcie Szczepień UG uruchomionym od 15.11.2021 roku wspólnie z Podmiotem Leczniczym Copernicus sp. z o.o., zlokalizowanym w budynku dawnego rektoratu UG, przy ul. Bażyńskiego 1A, w pomieszczeniu nr 50 (przy wejściu od strony parkingu), w godzinach od 10.00 do 13.00. W przypadku dużego zainteresowania szczepieniami, godziny pracy punktu zostaną wydłużone. 

Zapraszamy osoby (pracowników, studentów i doktorantów UG oraz członków ich rodzin), które ukończyły 18 lat oraz którym od podania ostatniej dawki szczepionki upłynęło więcej niż 180 dni.

Propozycja wyrażenia chęci zaszczepienia i dokonania tego w Mobilnym Punkcie Szczepień zorganizowanym na terenie kampusu UG w żaden sposób nie ogranicza Państwa prawa do skorzystania ze szczepienia w innych lokalizacjach, bliższych miejscu zamieszkania, bądź wykonywanej pracy (wykaz punktów szczepień znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/mapa-punktow-szczepien#/

ZP