Spotkania z Rzecznikiem ds. równego traktowania i przeciwdziałania mobbingowi

Rzecznik ds. Równego Traktowania i Przeciwdziałania Mobbingowi  dr hab. Joanna Kruczalak-Jankowska, prof. UG zaprasza na cykl spotkań, podczas których przedstawione zostaną podstawowe kwestie związane z przeciwdziałaniem potencjalnym zjawiskom dyskryminacji i mobbingu w uczelni. Spotkania dotyczyć będą tematyki stosunków pracowniczych.

W spotkaniach wezmą udział: dr hab. Monika Tomaszewska, prof. UG, specjalistka prawa pracy; dr hab. Mariusz Bogusz, prof. UG, były Rzecznik Dyscyplinarny UG ds. Nauczycieli Akademickich, dr hab. Magdalena Błażek, Zastępca Rzecznika – Specjalistka ds. Zapobiegania Konfliktom w UG.

Spotkania na platformie MsTeams:

24 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00

Prowadzący:

• dr hab. Mariusz Bogusz, prof. UG

• dr hab. J. Kruczalak-Jankowska

• dr hab. Monika Tomaszewska, prof. UG

Link do spotkania:

19 stycznia 2022 r. w godz. 10:00 – 12:00

Prowadzący:

• dr hab. Magdalena Błażek

• dr hab. J. Kruczalak-Jankowska

Link do spotkania: