CV Day na Wydziale Nauk Społecznych UG

Plakat wydarzenia

Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego w ramach cyklu spotkań ze studentami pojawi się tym razem na Wydziale Nauk Społecznych UG. - Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań, poznania naszej oferty. Mamy dla Was nie tylko ciekawe propozycje staży i praktyk, ale przede wszystkim zespół doradców zawodowych, gotowych do pomocy w planowaniu ścieżki rozwoju zawodowego i zdobywaniu doświadczenia niezbędnego do stawiania pierwszych kroków na rynku pracy -  mówi Aleksandra Stenke, kierownik BK UG.

W czasie studiów warto zdobywać pierwsze doświadczenia na rynku pracy i sukcesywnie wzbogacać o nie swoje CV. Studentom Uniwersytetu Gdańskiego pomoże w tym Biuro Karier, którego siedziba mieści się przy ul. Bażyńskiego 1a (Stary Rektorat).

Jeśli jesteś studentem i chciał(a)byś poznać ofertę BK, będzie ku temu doskonała okazja. Już 24 listopada stoisko BK pojawi się w budynku Wydziału Nauk Społecznych UG. W godz. od 10 do 14 pracownicy Biura Karier służą pomocą i zapraszają studentów do rozmów.

Zapraszamy do skonsultowania swojego CV, poznania oferty Biura Karier dla studentów, jak i zapisania się na doradztwo zawodowe i coaching lub na wybrane szkolenie z zarządzania karierą w ramach projektu ProUG - mówi Aleksandra Stenke, kierownik BK UG.

25 listopada CV Day odbędzie się też na Wydziale Historycznym UG. W kolejnych miesiącach BK planuje odwiedzić pozostałe wydziały UG. Aktualne informacje o wydarzeniu będą umieszczane na FB jednostki.

EMW/Zespół Prasowy UG