Sesja i przerwa tuż, tuż!

Szanowni pracownicy, studenci i doktoranci,

już tylko dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia sesji egzaminacyjnej. Kończymy trudny semestr. Sytuacja pandemiczna spowodowała konieczność realizacji części zajęć na uczelni w formie zdalnej.

Dzięki stosowaniu zasad bezpieczeństwa w  okresie pandemii a szczególnie rygorów sanitarnych i dystansu społecznego udało nam się bezpiecznie przeprowadzić zajęcia, które odbywały się stacjonarnie. Właściwe przygotowanie oraz zachowanie członków naszej społeczności umożliwiły funkcjonowanie uczelni bez zakłóceń - działa biblioteka, otwarte są akademiki, odbywają się wydarzenia naukowe i artystyczne. Tym, którzy przestrzegali zasad bezpieczeństwa na terenie UG dziękujemy za prospołeczną i prozdrowotną postawę.

Obecnie 21 pracowników przebywa w izolacji domowej a 94  na kwarantannie. Mamy nadzieję, że po sesji egzaminacyjnej wszyscy powrócimy w mury uczelni, aby kontynuować prace badawcze oraz realizować zajęcia dydaktyczne.

Prosimy wszystkich: podczas sesji i w przerwie semestralnej zachowujcie dystans i przestrzegajcie procedur bezpieczeństwa.

Organizacja roku akademickiego 2021/2022

sesja