WF w trakcie kwarantanny - odcinek 6

Drodzy studenci,

W kolejnym odcinku naszej serii serdecznie zapraszamy do wspólnego ćwiczenia razem z pracownikami Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu: Robertem Budnikiem oraz Markiem Bobkiewiczem. Tym razem dajemy Wam do dyspozycji zestaw ćwiczeń w treningu cardio z wykorzystaniem bardzo znanego Wam rekwizytu… czyli krzesła. Zachęcamy również do aktywnego spędzania czasu na łonie natury i skorzystania z niezwykle inspirującego treningu w lesie. Tutaj za rekwizyty posłużą… zresztą zobaczcie sami.

Dla mniej mobilnych prezentujemy również kolejną odsłonę zajęć teoretycznych, tym razem dr Beata Rogo przybliży Wam zagadnienia związane z aqua aerobikiem.

W szóstej odsłonie naszego cyklu zapraszamy na:

1. Trening cardio z krzesłem (do wykonania w domu) – prowadzi mgr Robert Budnik, Starszy Wykładowca w CWFiS UG.

2. Trening ogólnorozwojowy w lesie (do wykonania w terenie) – prowadzi mgr Marek Bobkiewicz, Starszy Wykładowca w CWFiS UG i trener sekcji trójboju siłowego oraz judo AZS UG.

3. Aqua Aerobik – Trening w wodzie – zajęcia teoretyczne przedstawia dr Beata Rogo, Starszy Wykładowca w CWFiS UG.

1.Trening cardio na krześle

2. Trening ogólnorozwojowy w lesie

3. Zajęcia teoretyczne – „FITNESS – obecnie stosowane formy rozwijania i utrzymywania sprawności fizycznej na przykładzie aqua aerobiku” – materiał w załączniku

Życzymy wielu przyjemnych wrażeń i pamiętajcie: #zostańwdomu, #trenujSAM, #akcjaPLAŻA2020.

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Gdańskiego