Nadanie Sali Teatralnej Uniwersytetu Gdańskiego imienia prof. Jerzego Limona

- Postać profesora nadaje w tym tygodniu rytm wydarzeniom w Uniwersytecie, w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. A także w Gdańsku, z którym Profesor był, jak nasza uczelnia związany, i w którego pejzaż wpisał na stałe niezwykłą scenę – teatru szekspirowskiego - powiedział Rektor prof. Piotr Stepnowski witając gości obecnych na uroczystości nadania imienia prof. Jerzego Limona Sali teatralnej Uniwersytetu Gdańskiego w czwartek 26.05.2022.

Uroczystość i spektakl "WILLIAM ON MY MIND", który po niej nastąpił były kolejnym punktem odbywającego się w tym tygodniu cyklu "Jerzy Limon. Inspiracja - dialog - polemika", który Uniwersytet Gdański zorganizował wspólnie z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim i Fundacją Theatrum Gedanense.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia i

Fot. Alan Stocki/ZP
ZP