Zapraszamy na letnie kursy j.niemieckiego w Centrum Herdera UG!

Kursy odbędą się w terminie 4–21 lipca 2022 r. w wymiarze 36 godz. lekcyjnych, na różnych poziomach zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1.

Kiedy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
kursy popołudniowe, godz. 17.10–19.30 z przerwą 5 min (3 x 45 min.)

Liczba uczestników w grupie: 5–10 osób.

Cel kursu wakacyjnego: mówienie w języku niemieckim!
Kursy letnie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które w ciągu roku akademickiego są bardzo zajęte, albo dla tych, które chcą ćwiczyć umiejętność wypowiadania się w języku niemieckim. Podczas intensywnych zajęć letnich postaramy się zanurzyć w języku obcym, tak głęboko jak tylko się da. W zależności od poziomu zaawansowania będziemy odpowiednio doskonalić swe umiejętności posługiwania się językiem niemieckim poprzez mówienie, wspólne dyskusje, gry i zabawy – oczywiście na wesoło!
Postaramy się również powtórzyć trochę gramatyki i odświeżyć mnóstwo ciekawych słówek.
Nasi lektorzy wiedzą, jak w pełni wykorzystać technikę w uczeniu i mają w tym już spore doświadczenie!

Zapisów można dokonywać mailowo: herder.ug@gmail.com lub tel.: 58 305 73 17, ewentualnie również osobiście w siedzibie Centrum Herdera przy ul. Ogarnej 26 w Gdańsku. W celu sprawdzenia poziomu zaawansowania przesyłamy testy kwalifikujące na różne poziomy zaawansowania.

Koszt kursu wraz z materiałami:
640 zł – dla naszych stałych kursantów, oraz dla grupy A1 i studentów / pracowników UG
730 zł – dla osób rozpoczynających naukę w Centrum Herdera od poziomu A2.

Zapisy przyjmujemy do 04.07.2022

Informacje organizacyjne znajdziecie Państwo w załączniku albo na naszej stronie internetowej www.herder.ug.edu.pl

Zapraszamy!

Załącznik Rozmiar