Charytatywny grill na Wydziale Historycznym UG

plakat

Zakończmy ten rok akademicki pozytywnym akcentem. W najbliższy wtorek na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego grillujemy! Studenci zapraszają wszystkich pracowników i studentów UG. Impreza ma charakter charytatywny. Podczas trwania wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz pomocy Ukrainie.

- Wydarzenie „UGrilluj z nami zakończenie roku akademickiego”, to pierwsza tego typu inicjatywa na Wydziale Historycznym. Naszym celem, jako organizatorów było połączenie miłego i przyjaznego wydarzenia z chęcią niesienia pomocy potrzebującym - mówi Bartosz Plata z zespołu studentów WH UG. - Świadomi wydarzeń, które mają miejsce za naszą wschodnią granicą chcieliśmy zrobić coś dobrego. Horror, którego doświadczyli Ukraińcy jest nie do opisania, dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc humanitarną, co stanowi główną część wydarzenia. Zapraszamy na wydarzenie, każdy znajdzie coś dla siebie.

Studenci zapraszają 14 czerwca o godz. 11:00 na teren zielony pomiędzy budynkiem Wydziału Historycznego a Wydziału Prawa i Administracji!

Organizatorzy:

Zespół studentów Wydziału Historycznego UG pod kierownictwem Bartosza Platy