Trwają zapisy na lektoraty z języka obcego. W tym roku nowa pozycja: j. polski

Przypominamy o konieczności zapisania się na wybrany lektorat z języka obcego przed rozpoczęciem roku akademickiego. Studenci mogą to zrobić poprzez wypełnienie Testu Plasującego w Portalu Studenta. Do wyboru są zajęcia m.in. z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, czy francuskiego. We wrześniu kończą się zapisy na wszystkie kursy.

Z myślą o studentach z innych krajów Centrum Języków Obcych UG poszerzyło swoją ofertę lektoratów na rok akademicki 2022/23 o język polski. Przy zapisach wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1 (studia I stopnia oraz jednolite studia magisterskie) lub B2 (studia II stopnia). Cel kursu stanowi podniesienie umiejętności językowych uczestników do kolejno B2 i B2+.

Nowy lektorat obejmuje m.in. elementy języka akademickiego, języka środowiska pracy oraz języka specjalistycznego. Oferta skierowana jest wyłącznie do obcokrajowców studiujących na Wydziale Ekonomicznym, Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki, Wydziale Prawa i Administracji oraz Wydziale Zarządzania UG. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z Biurem CJO cjo@ug.edu.pl najpóźniej do dnia 30 września 2022 r.

UWAGA! Warunkiem powstania grup z języka polskiego jest odpowiednia liczba chętnych (minimum 15 osób w grupie).

Więcej o zapisach.

 

CJO
oprac. MJ, źr. CJO