I miejsce w konkursie Project Master 2022 w kategorii prace licencjackie dla studentki UG

 Mariki Knapp

Na zdjęciu Marika Knapp, autorka nagrodzonej pracy dyplomowej.

Praca licencjacka pani Mariki Knapp, pisana pod kierunkiem dr Katarzyny Pastuszak na Kierunku Zarządzania Instytucjami Artystycznymi UG, zdobyła I miejsce w konkursie Project Master 2022 w kategorii prace licencjackie.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 19 października br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tego samego dnia Pani Marika Knapp zaprezentowała swoją pracę w ramach Seminarium PM Edukacja 2022. Tytuł nagrodzonego licencjatu to „Arteterapia dla zabieganych – analiza projektu animacyjnego Gdańsk wizualnie ze szczególnym uwzględnieniem części artystyczno-medialnej”.

Konkurs Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką/inżynierską, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami organizowany przez IPMA Polska oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W Kapitule Konkursu zasiada 20 wykładowców i ekspertów z dziedziny zarządzania projektami z najważniejszych polskich ośrodków akademickich.

Wygrana studentki UG to ogromny sukces i niezwykłe wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy. 

Z recenzji Promotor - dr Katarzyny Pastuszak:

Praca zatytułowana „Arteterapia dla zabieganych – analiza projektu animacyjnego Gdańsk wizualnie ze szczególnym uwzględnieniem części artystyczno-medialnej” stanowi raport z realizacji projektu animacyjnego podsumowanego wernisażem w Stacji Orunia Gdańskiego Archipelagu Kultury. Przedstawiony w pracy projekt licencjacki stanowi ciekawy i nowatorski przykład umożliwiania dostępu do aktywności artystycznej różnym grupom odbiorców w dobie post-pandemii i napięć społecznych wynikających z aktualnej sytuacji geopolitycznej. Szczególnie wartościowe jest teoretyczne wprowadzenie, w którym autorka ukazuje projekt Gdańsk wizualnie w kontekście kondycji kultury w XXI wieku i sytuacji człowieka post-pandemicznego.

TW/ZIA - oprac. EMW/Zespół Prasowy UG