ACK Alternator zaprasza na koncert "James Bond symfonicznie". Darmowe wejściówki!

Akademickie Centrum Kultury UG "Alternator" serdecznie zaprasza na koncert "James Bond symfonicznie", który odbędzie się 28 listopada (poniedziałek) o godzinie 19:00 na Sali Teatralnej im. prof. Jerzego Limona w budynku Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Największe przeboje z filmów o Agencie Jej Królewskiej Mości wykonają muzycy Orkiestry Akademickiej oraz solistki Studia Wokalnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Gościnny koncert jest efektem współpracy w obszarze kultury, jaką ACK UG nawiązało z innymi Uczelniami w Polsce w ramach projektu ŻakArt.

Więcej informacji: James Bond symfonicznie – ACK Alternator (ug.edu.pl)

Rezerwacja darmowych wejściówek: James Bond symfonicznie - Gdańsk 28 listopada 2022 - Koncert w Gdańsku, 28.11.2022 - Evenea.pl

BOND
oprac. zp