Najnowszy numer "Gazety Uniwersyteckiej"

GU

Zapraszamy do lektury najnowszego, grudniowego numeru „Gazety Uniwersyteckiej”.

Znajdziecie w nim Państwo artykuł podsumowujący obchody jubileuszu 100-lecia powstania Towarzystwa Przyjaciół Nauki i Sztuki w Gdańsku oraz tradycji jego kontynuatorów – Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki, artykuł na temat szacunku do wody – jednego z najcenniejszych zasobów ludzkości, relację z Trójmiejskiego GIS Day, zorganizowanego przez SKN GISoteka, artykuł o akcji Movember na Uniwersytecie Gdańskim, wywiady z prof. Markiem Żukowskim, dr. Eugeniuszem Proninem. prof. Marią Mendel i mgr. Andrzejem Semborowskim, artykuł o akcji „Podpisz historię”, trzy artykuły na temat działań ACK UG „Alternator”: relację z 7 edycji Nordic Focus Festival, relację z koncertu „James Bond symfonicznie” i artykuł na temat poszukiwania nowych perspektyw dla kultury studenckiej; przegląd informacji z życia uczelni, informacje sportowe, życzenia świąteczne od zespołu rektorskiego oraz kolejną krzyżówkę.

Numer dostępny jest w na stronie: https://gazeta.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2022/12/GU_grudzien_2022.pdf, a już wkrótce również na stojakach zlokalizowanych w budynkach uczelni.

Dodano przez: ZP