"Przeżycia i podróże". Spotkanie autorskie z Adrianną Baran

AB

Szukacie w swoim życiu inspiracji do zmian? Marzycie o wyrwaniu się, choć na chwilę z rutyny codzienności? Uwielbiacie odkrywać nowe miejsca i kultury, a hasła, takie jak: vanlife, podróż dookoła świata, wędrówki bez końca, jazda autostopem i nocowanie pod gwiazdami wywołują u was dreszcz ekscytacji?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to nie powinniście ominąć spotkania z Adrianną Baran, podróżniczką i autorką książki Przeżycia i podróże. Na drodze poznawania własnego ja (WUG, 2022), które odbędzie się 20 stycznia (piątek) o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej UG. Podczas spotkania prezentowane będą zdjęcia również z jej ostatniej, przeszło miesięcznej podróży kamperem przez Bałkany. 

Adrianna Baran w latach 2020–2022 pracowała jako sekretarz Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego. W listopadzie 2022 roku odeszła z pracy i wyruszyła w podróż po świecie. Wcześniejsze doświadczenia i przemyślenia z krótszych wypraw po różnych zakątkach świata opisała w książce Przeżycia i podróże... stanowiącej połączenie pamiętnika z podróży, przewodnika turystycznego i poradnika rozwoju duchowego. Mimo młodego wieku zwiedziła już niemal trzydzieści krajów na czterech kontynentach, a zdobyte doświadczenie pozwoliło jej uwolnić wewnętrzne blokady, odbudować poczucie własnej wartości i wreszcie – co najważniejsze – znaleźć swoją życiową drogę.

Adrianna z zawodu jest dietetykiem, z powołania i misji — psychodietetykiem, a prywatnie miłośniczką natury i zwierząt. Wspiera kobiety w kryzysach, na drodze zmian, w procesie budowania poczucia wartości i odkrywania siebie. Z jej działaniami możecie zapoznać się tutaj: allmylinks.com/rownowaga. Podczas spotkania będzie okazja do zakupu książki.

Książka Przeżycia i podróże. Na drodze poznawania własnego ja do nabycia tutaj:

https://wydawnictwo.ug.edu.pl/produkt/przezycia-i-podroze-na-drodze-poznawania-wlasnego-ja/

 

AB
Milena Szabat/Wydawnictwo UG