Dołącz do zespołu CDN - gazety internetowej tworzonej przez studentów UG

CDN - plakat do wydarzenia

Wszystkich studentów ciekawych świata i tych, którzy tą ciekawością chcą się dzielić zapraszamy do grona naszych redaktorów. Nieważne, w czym się specjalizujesz, ważne, żebyś chciał o tym opowiedzieć.

Informacje od organizatorów:

Rusza rekrutacja do CDN -  gazety internetowej, tworzonej przez studentów Uniwersytetu Gdańskiego, ludzi młodych, otwartych na świat, którzy udoskonalają wciąż swój warsztat, uczą się funkcjonowania zespołu redakcyjnego, zdobywają doświadczenie, a przede wszystkim bawią się dziennikarstwem, wyciągając z tego jak najwięcej przyjemności. Więcej o CDN

Kogo poszukujemy?

• Nie tylko przyszłych dziennikarzy, ale także grafików, fotografów i informatyków.
  • Głów pełnych pasji i pomysłów, ale też takich, które tego pomysłu i inspiracji wciąż poszukują.
  • Lekkiego pióra… Ale też tego, które potrzebuje doszlifowania!
  • Komunikatywnych i towarzyskich ludzi, chętnych do pracy w naszym zespole, ale też takich, którzy weny nabierają w samotności.
  • Gotowych na wyzwania, ale też takich, którzy gotowi są podnieść swoją poprzeczkę i poprzeczkę dla koleżanek i kolegów z redakcji, sami stając się wyzwaniem.
  • Może Ciebie?

Co oferujemy?

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Szansę na kreatywny rozwój
  • Progres w umiejętnościach pisania, obsłudze nowych programów, obyciu w mediach
  • Szansę na spotkanie inspirujących ludzi, w tym naszych idoli
  • Akredytacje na wiele wydarzeń kulturalnych
  • Dużo przyjemności i przygód!
  • Godziny wewnętrznych praktyk zawodowych

Jak się do nas zgłosić? Jak zapytać o szczegóły?

Do końca października napisz kilka zdań o sobie i wyślij nam na Facebooku lub odezwij się do naszych dziennikarzy:

Karolina Budzisz, redaktor naczelna: karolina.budzisz@gmail.com

Kacper Anaczkowski, zastępca redaktora naczelnego: kanaczkowski1@gmail.com