Zarejestruj się na 26. Polskie Sympozjum Peptydowe

Informujemy, że dnia 15.03 rozpoczęła się rejestracja na 26. Polskie Sympozjum Peptydowe. 

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w 26. Polskim Sympozjum Peptydowym, które odbędzie się w dniach 3-7 września 2023 roku w Starych Jabłonkach, w hotelu Anders.

Polskie Sympozjum Peptydowe jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym od ponad 50 lat, co dwa lata. Ze względu na sytuację epidemiologiczną ostatnie spotkanie miało miejsce w 2019 roku. Dłuższa przerwa między Sympozjami, nie oznaczała mniejszej aktywności społeczności naukowej, a wyzwania jakie postawiła przed nami pandemia, na pewno przyczyniły się do wielu wartościowych wyników badań. Jesteśmy przekonani, że planowane spotkanie to świetna okazja do podzielenia się efektami swojej pracy uzyskanymi przez cztery lata przerwy.

Polskie Sympozjum Peptydowe to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń naukowych dla osób pracujących w szeroko pojętej tematyce peptydów. Stanowi okazję do spotkania, wymiany opinii i dyskusji specjalistów z instytucji naukowych, w tym przedstawicieli wszystkich znaczących ośrodków akademickich oraz instytutów naukowych, reprezentantów przemysłu chemicznego i pokrewnych, a także doktorantów i studentów. W programie zjazdu przewidujemy wykłady wybitnych przedstawicieli nauki polskiej oraz gości zagranicznych cieszących się uznaniem na arenie międzynarodowej.

Liczymy, że podobnie jak w latach poprzednich, spotkamy się we wrześniu, tym razem w Starych Jabłonkach.  

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz pobrać formularz rejestracyjny https://26pps.ug.edu.pl/ oraz profilu na Facebooku https://www.facebook.com/26PPS

Sympozjum
dr Natalia Ptaszyńska i dr Agata Gitlin-Domagalska/26th Polish Peptide Symposium Organizing Commitee