Kandydaci na Rektora UG w Radiu Mors

Na zdjęciu od lewej: prof. dr hab. Krzysztof Bielawski i prof. dr hab. Piotr Stepnowski.

Na Uniwersytecie Gdańskim trwają wybory na stanowisko rektora uczelni. Ubiegają się o nie dwaj kandydaci: prof. dr hab. Krzysztof Bielawski i prof. dr hab. Piotr Stepnowski. Profesor Bielawski jest pełniącym obowiązki rektora prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką, a profesor Stepnowski dyrektorem Związku Uczelni Gdańskich im. Daniela Fahrenheita. Biogramy obu kandydatów poniżej.

Obydwaj profesorowie udzielili Radiu UG MORS wywiadu na żywo, podczas, którego słuchacze mogli zadawać pytania. Z prof. dr. hab. Krzysztofem Bielawskim rozmowa odbyła się w poniedziałek 16 listopada o 18.00, a z prof. dr. hab. Piotrem Stepnowskim tego samego dnia, godzinę wcześniej, o 17.00.

Zachęcamy do wysłuchania wywiadów:

Gość Radia UG MORS - prof. dr hab. Piotr Stepnowski - 16 listopada 2020

Gość Radia UG MORS - prof. dr hab. Krzysztof Bielawski - 16 listopada 2020