CV Day z Biurem Karier UG i firmą Boeing

plakat

CV Day to świetna okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy Boeing i zdobycia informacji o specyfice pracy w firmie, wymaganiach odnośnie kandydatów, możliwościach nawiązania współpracy. To też szansa na skonsultowanie swojego CV z doradcą zawodowym BK UG.

Jeśli jesteś studentem i chciał(a)byś skonsultować CV z doradcą zawodowym lub dowiedzieć się więcej o Projekcie ProUG, który aktualnie realizuje Biuro Karier, będzie ku temu doskonała okazja.

Już 26 kwietnia w budynku Wydziału Nauk Społecznych UG, w godz. od 8 do 13, będzie można spotkać się z przedstawicielami Biura Karier UG oraz Firmy Boeing. Przyjdź i zdobądź informacje o specyfice pracy w najstarszej działającej nieprzerwanie amerykańskiej wytwórni lotniczej, poznaj wymagania odnośnie kandydatów i możliwości współpracy.

Sprawdź ołgoszenia o prowadzonym naborze na 3 miesięczny płatny staż w Boeing Geospatial Technician Intern (Summer Program).

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG