III Dzień bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia na UG

fot.

Przed nami III Dzień bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Gdańskiego do wzięcia udziału w wydarzeniu. W programie ćwiczenia z terapeutą, warsztaty z pierwszej pomocy, bieg dla zdrowia, konsultacje i badania lekarskie, gra terenowa, konkursy i wiele innych. Do zobaczenia na kampusie UG już 10 maja od godz. 9:00!

Wydarzenie organizowane przez Biuro Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia UG odbędzie się już po raz trzeci.

W programie nie tylko wykłady o tematyce szeroko rozumianej ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników naszej uczelni, ale wiele innych wydarzeń, o których można przeczytać na załączonym plakacie.

Więcej szczegółowych również na stronie bhp.ug.edu.pl pod linkiem.

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG