Dobre praktyki w improwizacji i stand up comedy czyli finał projektu PUNC. Wstęp wolny. Zapraszamy do rejestracji i udziału!

PUNC

Niepewność towarzyszy nam na co dzień i zazwyczaj ogranicza nas w inicjatywności, zmusza do uników a nawet sabotażu wielu potencjalnie innowacyjnych przedsięwzięć. Pięć europejskich uczelni (UG jako lider, Politechniki w Utrechcie, Walencji i Turku, Akademia Biznesu w Aarhus) przyjrzało się bliżej wyzwaniom jakie rzuca nam niepewność i wypracowało ponad 50 dobrych praktyk przygotowania swoich studentów do pracy w wielokulturowych zespołach, tak by różnorodność stała się mocną stroną i inspiracją do rozwiązywania nawet najbardziej „wrednych” problemów.

Istotą podejścia PUNC jest przyznanie się do tego jak działa na nas niepewność, jej zespołowe doświadczenie i podzielenie się refleksją (np. za pomocą e-portfolio opracowanego przez firmę INNOCAMP PL) co do ról, które możemy odgrywać, by to wspólnotowe działanie miało sens.

Zapraszamy na Kampus UG w Oliwie 23 i 24 maja do zapoznania się z owymi dobrymi praktykami. Będzie szansa na doświadczenie kilku ćwiczeń i „nieakademickiego” podejścia do oswajania niepewności – przez improwizację i elementy stand up comedy, których tajniki przybliży nam gość specjalny – Ewa Błoachnio.

Wstęp wolny obowiązuje jedynie rejestracja https://forms.office.com/e/FebfHg9rDk .

Program na https://punc.ug.edu.pl/european-punc-launch/

Harmonogram
Harmonogram2
ZP