Pierwszy etap rekrutacji na studia I i II stopnia dobiega końca

UG

W drugim i trzecim tygodniu lipca zakończy się pierwszy etap rekrutacji na studia licencjackie oraz magisterskie studia uzupełniające na większości kierunków prowadzonych na Uniwersytecie Gdańskim. Etap ten polega na elektronicznej rejestracji kandydatów w systemie IRK.

Osoby zainteresowane podjęciem studiów na UG powinny pamiętać o zbliżającym się terminie zakończenia internetowej rejestracji kandydatów. W celu przystąpienia do rekrutacji, należy odwiedzić stronę  IRK Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl) oraz wnieść opłatę rekrutacyjną.

Ramy czasowe poszczególnych etapów rekrutacji różnią się w zależności od konkretnego kierunku. Szczegółowe informacje odnośnie terminów można znaleźć tutaj.

Najwcześniej, bo już w poniedziałek 10 lipca, zakończy się rejestracja na kierunki:

• Logopedia (jednolite studia magisterskie oraz studia II stopnia)
  • Indywidualne Studia Międzydziedzinowe (studia I stopnia)
  • wszystkie kierunki prowadzone na Wydziale Oceanografii i Geografii

Dzień później, we wtorek 11 lipca, upływa termin rejestracji na:

• wszystkich kierunkach studiów stacjonarnych I stopnia na Wydziale Biologii
  • wszystkich kierunkach studiów stacjonarnych I stopnia na Wydziale Chemii
  • wybranych kierunkach na Wydziale Nauk Społecznych

Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!

DR/Zespół Prasowy UG