Studenckie Radio UG MORS szuka nowych członków!

fot.

Spróbuj swoich sił za mikrofonem, w terenie, w działaniach graficznych i promocyjnych albo tworząc stronę i media społecznościowe Studenckiego Radia UG MORS, które szuka właśnie nowych członków.

Interesuje Cię tworzenie serwisu informacyjnego? Chciałbyś przeprowadzać wywiady? Masz pomysł na własną audycję? A może chciałbyś zająć się PR naszego radia? Studenckie Radio UG MORS to miejsce dla Ciebie.

Napisz na mors@ug.edu.pl z tytułem "NABÓR", przyjdź na przesłuchanie i wstąp w szeregi Mega Otwartego Radia Studenckiego. Więcej informacji znajdziesz w załączniku. Czekamy na Ciebie!

Wyposażenie techniczne Radia Mors

Mega Otwarte Radio Studenckie funkcjonuje na Uniwersytecie Gdańskim w oparciu o studio radiowe Wydziału Nauk Społecznych. Studio jest wyposażone we w pełni profesjonalny sprzęt i oprogramowanie służące do nagrywania audycji radiowych. W jego skład wchodzą: studio nagrań, reżysernia, pokój produkcyjny, pomieszczenia dla studentów wyposażone w stanowiska do montażu materiałów dźwiękowych i serwerownia.

Audycje radiowe są tworzone przez studentów Uniwersytetu Gdańskiego, przy wsparciu etatowych pracowników będących profesjonalnymi realizatorami dźwięku, którzy sprawują też nadzór nad ciągłą sprawnością sprzętu.

Emisja

Radio MORS nadaje 24 godziny na dobę. Jest radiostacją internetową, której sygnał jest dostępny poprzez stronę http://www.mors.ug.edu.pl/ Strona zapewnia słuchaczom Radia MORS łatwy dostęp do emitowanego programu (bez ściągania na komputer programu do odtwarzania dźwięku).

Audycje przygotowane przez studentów są emitowane w godzinach od 7.00 do 24.00. W godzinach nocnych emitowana jest muzyka.

Inne kanały dotarcia do słuchaczy

Strona internetowa Radia MORS służy nie tylko udostępnianiu sygnału radiowego, ale pełni także funkcję serwisu informacyjnego.

Na stronie publikowane są informacje o planowanych audycjach, podcasty z audycjami już zdjętymi z programu radiowego, informacje z Uniwersytetu Gdańskiego i informacje o wydarzeniach objętych patronatem Radia MORS.

Więcej informacji o Radiu Mors

Dodano przez: ZP