Zapraszamy do sklepiku UG

Sklepik front

Poszukujesz produktów z logo Uniwersytetu? Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza do Sklepiku UG znajdującego się w budynku Biblioteki Głównej na terenie Kampusu Oliwa!

Sklepik UG oferuje produkty z logotypem Uczelni. W asortymencie znajdują się: odzież, artykuły konferencyjne, elektronika, kawa, herbata, świece, mydełka i wiele innych. W nowym roku pojawiła się w sprzedaży również galanteria skórzana oraz krawaty i muszki z logo UG.

Nowe produkty prezentujemy na bieżąco w mediach społecznościowych (FB Sklepik UG) – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą i zachęcamy do wyrażania opinii w komentarzach.

Fundacja jest otwarta na nowe pomysły na produkty do sprzedaży w sklepiku oraz gotowa na realizację zamówień dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Sklepik UG

Biblioteka Główna UG, Gdańsk, Wita Stwosza 53