Trwa rekrutacja na program Top Young 100!

Top Young

Przygotuj się do wejścia na rynek pracy i zdobądź  kompetencje najważniejsze dla branży Transport - Spedycja - Logistyka! Trwa rekrutacja do VII edycji programu rozwojowego Top Young 100 organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów, które łączy trzy środowiska: biznesowe, akademickie i studenckie. Zainteresowanych zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.

- Program Top Young 100, w mojej ocenie, doskonale odpowiada na oczekiwania współczesnego rynku pracy, stanowiąc znakomitą możliwość uzupełnienia wiedzy teoretycznej o praktyczne aspekty związane z jej zastosowaniem w biznesie. - opowiada opiekun akademicki programu na UG dr Leszek Reszka. - Uczestnicy programu mają szansę rozwijać praktyczne umiejętności, zarówno w obszarze specjalistycznych narzędzi informatycznych wykorzystywanych w szeroko rozumianej logistyce, jak i kompetencji miękkich, kluczowych dla pracy w tym obszarze.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca 2024 r. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy na specjalne spotkanie Q&A dla kandydatów, które odbędzie się 13 lutego 2024 roku o godzinie 17:00. Aby dołączyć do spotkania, prosimy o zapisy w formularzu.

Program skierowany jest do najlepszych studentów związanych z branżą Transport - Spedycja - Logistyka i obejmuje: 

  • wyzwania biznesowe - realne wyzwania rozwiązywane przez międzyuczelniane zespoły studentów we współpracy z przedsiębiorstwami, 
  • szkolenia - kształtujące specjalistyczne kompetencje z zakresu szeroko pojętej logistyki i nie tylko,
  • mentoring - indywidualna relacja rozwojowa studenta z doświadczonym managerem,
  • platformę internetową - dającą dostęp do wyselekcjonowanych ofert pracy. 

- Warto podkreślić, że umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych i efektywnej pracy zespołowej są niezbędne w dzisiejszym środowisku biznesowym. Program Top Young 100 stwarza studentom dogodne warunki do rozwijania tych umiejętności poprzez wspólne prace nad biznesowymi wyzwaniami. Istotnym atutem programu jest udział mentorów biznesowych - opowiada dr Leszek Reszka. - Ich zaangażowanie umożliwia studentom zdobycie wiedzy i doświadczenia nie tylko w kontekście przyszłej roli menedżerskiej, ale także pozwala zrozumieć oczekiwania pracodawców i dynamiczne potrzeby rynku pracy. Program Top Young 100 stanowi zatem kompleksową inicjatywę, integrującą wiedzę teoretyczną z praktyką i sprzyjającą budowaniu relacji między uczelnią a biznesem. 

Zapraszamy również na media społecznościowe, gdzie na bieżąco dodawane są aktualne informacje na temat programu: FacebookLinkedin.

W sprawie szczegółów można kontaktować się z Biurem Projektu Top Young 100 pod adresem biuroprojektuty100@psml.pl lub opiekunem akademickim programu na Uniwersytecie Gdańskim dr. Leszkiem Reszką pod adresem leszek.reszka@ug.edu.pl.

 

oprac. MJ/ZP