Zapraszamy na wiosenną edycję Otwartych Wykładów Ekonomicznych

Zapraszamy na VIII edycję Otwartych Wykładów Ekonomicznych, w ramach którego przygotowaliśmy 8 wiosennych, ekonomicznych wykładów. Odbędą się one w formule online. Pierwszy wykład w wiosennej sesji odbędzie się już 20.02.2024 r.

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
     
  • Wykłady dotyczą zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
     
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.
     
  • Dla szkół OWE stanowią doskonałe uzupełnienie zajęć dot. przedsiębiorczości oraz biznesu i zarządzania.

 

Otwarte Wykłady Ekonomiczne odbywają się w wygodnej formule online w wybrane wtorki w godz. 17.30-19.00.

Pierwszy wykład w wiosennej sesji odbędzie się już 20.02.2024 r., a jego temat brzmi:

Waluta cyfrowa - między kontrolą a ochroną prywatności, czyli jak się żyje w świecie bezgotówkowym.

 

Link do wykładu można otrzymać pod adresem: ekonomia@ug.edu.pl

Wydarzenia dostępne są również przez stronę na Facebooku: Otwarte Wykłady Ekonomiczne

 

Informacja na temat wykładów, w tym aktualny plakat oraz program z opisem tematów jest dostępny na stronie: Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego

 

plakat OWE
dr Magdalena Markiewicz/WE