Masz pomysł na własny biznes? Skorzystaj z pomocy finansowej i merytorycznej

Zdjęcie poglądowe

Zapraszamy do udziału w IX edycji konkursu „Gdyński Biznesplan 2021”, którego Uniwersytet Gdański jest współorganizatorem. Konkurs ma na celu inspirowanie młodych ludzi do odkrywania swojego potencjału i rozwoju przedsiębiorczości.

Do konkursu może zgłosić się każdy (bez względu na wiek czy wykształcenie), kto ma pomysł na swoją własną firmę, ale potrzebuje wsparcia – finansowego i merytorycznego.

Ideą „Gdyńskiego Biznesplanu” jest pomoc poczatkującym przedsiębiorcom w przygotowaniu własnego oryginalnego produktu do wejścia na rynek i zmierzenia się z konkurencją.

Uczestnicy konkursu biorą udział m.in. w bezpłatnych, prowadzonych przez ekspertów szkoleniach z zakresu prawidłowej konstrukcji biznesplanów oraz innych zagadnień związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Więcej informacji na str. Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Biuro Rzecznika Prasowego