Zgłoś swój pomysł na Majówkę z UG!

1

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG zaprasza do wzięcia udziału w organizacji „Majówki z UG”. Każdy może zgłosić swoją propozycję na aktywność, którą chciałby zrealizować podczas wydarzenia.

Już 24 maja odbędzie się kolejna edycja „Majówki z UG”. W minionych latach studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu, a także dzieci, młodzież i ich opiekunowie, korzystali z różnych atrakcji - od występów artystycznych, przez loterie, po dmuchańce, malowanie buziek czy słodkie i wytrawne poczęstunki.

W tym roku CASiD UG zachęca do zaangażowania się  w organizację tego wydarzenia. Aby zgłosić swój pomysł, należy zeskanować kod QR (na plakacie). Spośród wszystkich propozycji wybrane zostaną najciekawsze, które postaramy się zrealizować. Na pomysły czekamy do 6 maja!

oprac. Julia Bereszczyńska/Zespół Prasowy