Fundacja Uniwersytet Dzieci wznawia rekrutację

Pomysły i pasje nastolatków często się zmieniają. Chcą odkrywać, poszukiwać nowych rzeczy oraz samodzielnie sprawdzać i eksperymentować. Fotografia, programowanie, a może astronautyka? Te i wiele innych tematów mogą poznać zapisując się na studia zdalne na Uniwersytecie Dzieci!

 

W Fundacji Uniwersytet Dzieci stratuje rekrutacja na kierunkach Mistrz i Uczeń (12-13 lat) oraz Nauka do kwadratu (14-16 lat). Studenci wybiorą 1 specjalizacje na semestr, z którą zmierzą się podczas sobotnich seminariów. Ich przewodnikami po świeci nauki i sztuki będą cenieni specjaliści z danej dziedziny, na przykład Kasia Stoparczyk (specjalista: Dziennikarstwo radiowe) oraz Rafał Maciaszek (specjalista: Animal studies). W sumie zostało przygotowanych aż 65 specjalizacji.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w sposób praktyczny, a Uniwersytet Dzieci dostarcza materiały potrzebne do realizacji warsztatów prosto do domu. Studiowanie odbywa się online, dlatego nie ma ograniczeń – Fundacja zaprasza chętnych ze wszystkich miast.

Rekrutacja zaczyna się 11 stycznia i trwa do 8 lutego.

Od 2007 roku Fundacja Uniwersytet Dzieci rozbudza dziecięcą ciekawość i upowszechnia nowoczesne metody edukacji, wykraczając poza tradycyjne nauczanie.

Więcej informacji na temat rekrutacji i pełna oferta zajęć dostępna jest na stronie.

Zespół Prasowy UG