Trwa rekrutacja do IV edycji Top Young 100

Plakat wydarzenia

Jeśli szukasz okazji do tego, by móc rozwijać się pod okiem osobistego mentora-menedżera z branży TSL oraz szeroko pojętego łańcucha dostaw, jeśli chcesz spróbować swoich sił rozwiązując realne problemy biznesowe, weź udział w rekrutacji do  Programu Top Young 100, który wspiera i promuje młode talenty na rynku zawodowym.

Do 17 marca 2021 trwa rekrutacja do IV edycji Top Young 100, inicjatywy skierowanej do najlepszych studentów kierunków związanych z szeroko pojętą branżą Transport – Spedycja - Logistyka.

Więcej na str. Biura Karier UG oraz na FB Biura Karier

Program skierowany jest do najlepszych studentów związanych z branżą Transport – Spedycja –Logistyka. Tworzą go trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie, a jego głównym celem jest umiejętność budowania współpracy pomiędzy tymi środowiskami - wymiana doświadczeń, pomysłów i nawiązywanie wzajemnych relacji poprzez rozwiązywanie realnych wyzwań biznesowych u partnerów programu.

- Zachęcamy do udziału w niezobowiązujących spotkaniach online dla studentów zainteresowanych przystąpieniem do IV edycji Top Young 100, które odbędą się 4.03 o godz. 18:00 oraz 9.03 o godzinie 17:00. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem programu dostępnym na stronie internetowej www.topyoung100.pl. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat spotkań dla kandydatów i dodatkowych wiadomości o rekrutacji, a także przebiegu programu, zapraszamy do śledzenia naszych social mediów – mówi Aleksandra Stenke, kierownik Biura Karier Uniwersytetu Gdańskiego.

Co zyskasz przystępując do programu? M.in. opiekę mentora, nowe kompetencje potrzebne na rynku pracy, możliwość stworzenia własnej sieci kontaktów biznesowych, poznania wymagań biznesu i przyszłych pracodawców. Zdobędziesz też cenne doświadczenie dzięki pracy nad rzeczywistymi wyzwaniami biznesowymi i współpracą z firmami.

Program został zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów we współpracy z Uczelniami Wyższymi w całym kraju.

Szczegółowe informacje o Top Young 100 i rekrutacji 

W przypadku zainteresowania programem zapraszamy do kontaktu z drem Leszkiem Reszką (leszek.reszka@ug.edu.pl), opiekunem akademickim programu na Uniwersytecie Gdańskim.

Zespół Prasowy UG