Klub Kobiet Uczelni Fahrenheita zaprasza na III otwarte spotkanie stowarzyszenia

Stowarzyszenie Klub Kobiet FarU zaprasza na trzecie otwarte spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca br. Miejscem wydarzenia będzie tym razem Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed.

Spotkanie odbędzie się w auli na parterze budynku MWB UG i GUMed (ul. Abrahama 58, Kampus Oliwa) w godzinach 16:00 - 19:00. Będzie miało charakter otwarty. Na miejscu dostępne będą deklaracje członkowskie dla osób zainteresowanych przystąpieniem do stowarzyszenia.

W programie:

• wykład prof.  dr hab. inż. Moniki Kusiak, badaczki i polarniczki z Instytutu Geofizyki PAN, pt. „Co mają wspólnego obszary polarne z kosmosem”; naukowczyni opowie o swoich ekspedycjach badawczych w najodleglejsze krańce Ziemi oraz o badaniach, które prowadzi dla NASA
  • koncert wielokrotnie nagradzanego Studia Wokalnego UG pt. „Czas"
  • networking z poczęstunkiem.
M. Kusiak
Studio Wokalne UG